Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2021-09-30

Rozdanie nagród KOLOSY, na którym zagości również marka GOAL ZERO

To już 23. edycja tego niezwykle popularnego wydarzenia. Jednak tegoroczne spotkanie jest wyczekiwane bardziej niż poprzednie odsłony. Powód? Od ostatniej stacjonarnej edycji Kolosów, kiedy hala Gdynia Arena wypełniła się miłośnikami opowieści o wyprawach, przygodach, odkryciach i ludziach spotykanych pod wszystkimi szerokościami geograficznymi, minęło trzydzieści miesięcy. W ubiegłym roku publiczność mogła śledzić wydarzenie wyłącznie online. Nic więc dziwnego, że wszyscy zainteresowani wprost nie mogą się doczekać kolejnego spotkania.

Będzie nam bardzo miło spotkać się z Państwem podczas tegorocznej gali rozdania prestiżowych nagród KOLOSY za dokonania w świecie outdooru w 2020 roku. Całe wydarzenie ma miejsce w hali Gdynia Arena przy ulicy Kazimierza Górskiego 8. Markę GOAL ZERO znajdziecie Państwo na stoisku numer 6. Ekscytacja jest tym większa, gdyż jest to nasza pierwsza wizyta na tej imprezie. Zachęcamy więc do odwiedzin, podczas których można zapoznać się z asortymentem naszej marki, zobaczyć nowości oraz jak zwykle skorzystać ze specjalnych promocji.

Jak co roku w programie znajdziemy mnóstwo interesujących spotkań z podróżnikami, którzy opowiedzą o swoich inspirujących i niesamowitych wojażach. Tym razem do Gdyni przyjadą m.in.: Krzysztof Wielicki, Agnieszka Dziadek, Ryszard Gajewski, Maciej Pawlikowski, Michał Kochańczyk, Wojtek Dąbrowski, Kamila Kielar, Anna Jastrzębska, Szymon Kuczyński i wielu, wielu innych. Dzięki ich opowieściom przeniesiemy się w rejony świata, takie jak Himalaje, Kurdystan, Botswana, Zimbabwe, RPA, Sudan, Alaska, kanadyjski Jukon, Wenezuela czy Andy.

Tradycyjnie odbędzie się również wręczenie podróżniczych nagród - Kolosów - w kilku kategoriach. Tegorocznej edycji wydarzenia będzie towarzyszyć wyjątkowa wystawa poświęcona kpt. Krystynie Chojnowskiej-Liskiewicz i Aleksandrowi Dobie, którzy odeszli od nas w tym roku. Oboje byli nie tylko wybitnymi podróżnikami i laureatami Super Kolosów, ale także przez lata współtworzyli gdyńską imprezę i mieli ogromny wpływ na jej charakter.

Zaufane Opinie IdoSell
5.00 / 5.00 1874 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-19
ok
2024-07-16
Perfekcja
pixel