Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Poradnik RCB "Bądź Gotowy", czyli praktyczne porady jak przypotować się do wojny.

PORADNIK RCB.

BĄDŹ GOTOWY!

PRAKTYCZNE PORADY JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO WOJNY.

"Bądź gotowy. Poradnik na czas kryzysu i wojny" to poradnik, który ma pomoc obywatelom Rzeczypospolitej przygotować się na sytuacje kryzysowe. Jak możemy przeczytać na stronie RCB: "...Poradnik składa się z dwóch części. Pierwsza zawiera informacje niezbędne do przygotowania się na zagrożenie, druga - wskazówki działania w czasie kryzysu. W materiale znajdziemy między innymi: jak budować odporność na poziomie rodziny, aby zwiększyć bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich; jak chronić się przed dezinformacją, aby nie ulec np. panice; jak się zachować podczas alarmu i co oznaczają poszczególne sygnały, jak przygotować się do ewentualnej ewakuacji; jak się zachować w przypadku skażenia terenu; braku dostaw energii elektrycznej czy sytuacji zakładniczej; jak udzielić pierwszej pomocy."

Bardzo dużo uwagi w poradniku poświęca się sytuacji, gdy nie mamy dostępu do energii elektrycznej. Brak prądu może wystąpić w różnych sytuacjach kryzysowych, nie tylko podczas wojny. Jest to duży problem dla funkcjonowania, a nawet przeżycia. Autorzy poradnika zwracają uwagę, że należy być gotowym na takie sytuacji i wyposażyć się w różnego rodzaju źródła zasilania. Są nimi między innymi powerbanki, generatory prądu. Bardzo dużo urządzeń niezbędnych do przeżycia i funkcjonowania wykorzystuję prąd elektryczny do prawidłowego działania dlatego posiadanie takiego źródła energii jest wręcz koniecznością.

W sytuacjach kryzysowych ważne jest aby urządzenia, które mają zapewnić nam przetrwanie były najwyższej jakości, tak aby w momencie pilnego ich użycia  nie musielibyśmy się martwić o fakt czy zadziałają. Taką pewność mamy w przypadku magazynów energii/powerbanków marki Goal Zero, gdyż czternastoletnie doświadczenie sprawia, że nasze produkty są tak tworzone, aby zapewnić Państwu maksymalne poczucie bezpieczeństwa oraz funkcjonalność w różnych sytuacjach. Nasze stacje zasilania mają również przewagę nad agregatami prądotwórczymi w postaci niewytwarzania hałasu, oparów oraz są zdecydowanie lżejsze co pozwala na ich większą mobilność. Wszystko w systemie Plug&Play (podłącz i działaj) i gotowe do użycia. Poza sytuacjami, kryzysowymi możecie Państwo wykorzystać stacje zasilania praktycznie w każdym momencie gdy jest potrzeba użycia energii elektrycznej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w tym miejscu.

Bardzo istotną kwestią, poza źródłem zasilania jest również oświetlenie. Produkty Goal Zero oparte są na wbudowanych, własnych bateriach, dzięki czemu (będąc naładowane) są w każdej chwili gotowe do użycia. Nasze lampy/latarki to nie tylko źródło światła ale wielofunkcyjne rozwiązania. W większości są również powerbankami, posiadają wbudowany panel solarny bądź są przystosowane do ładowania fotowoltaiką z zewnętrznych paneli. Posiadają również wiele udogodnień dzięki którym możemy je zawiesić lub za pomocą magnesu (wybrane modele) przytwierdzić do metalowych powierzani aby oświetlić większy obszar. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w tym miejscu.

W sytuacjach, gdy brak prądu elektrycznego występuje w dłuższej perspektywie idealnym rozwiązaniem na uzupełnienie energii w magazynach energii Goal Zero są przenośne, składane, lekkie i elastyczne panele fotowoltaiczne. Są mobilnym, cichym i prostym sposobem na pozyskanie energii elektrycznej ze słońca. Panele solarne naszej marki w wydajny sposób zapewnią ładowanie pawerbanków oraz stacji zasilania. Zestawy solarne znajdziecie Państwo w tym miejscu.

Źródło i dostęp do poradnika: www.gov.pl

Zaufane Opinie IdoSell
5.00 / 5.00 1677 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-19
Szybko i sprawnie.
2024-04-17
Wszystko idealnie!
pixel