Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Informacje o firmie VIDICOM

VidiCom Sp. z o.o. - więcej niż dystrybutor

 

Dystrybutor / Importer / Specjalista

VidiCom Sp. z o.o., założona w 2010 roku jest wyłącznym importerem oraz dystrybutorem produktów marki Goal Zero na obszarze Polski. Od naszego początku istnienia utrzymujemy bezpośrednie partnerstwo z producentem, pełniąc rolę oficjalnego przedstawiciela firmy. Nasza firma, z silną pozycją rynkową, skupia się na dostarczaniu wysokiej jakości rozwiązań marki Goal Zero do szerokiego grona klientów w Polsce.

Serdecznie zapraszamy naszych Kontrahentów do odwiedzenia naszego ekskluzywnego Biura Doradczego Goal Zero – jedynej takiej przestrzeni w Polsce. Nasza siedziba mieści się w Warszawie i stanowi idealne miejsce nie tylko do zapoznania się z pełną gamą naszych produktów, lecz także do uczestnictwa w dedykowanych szkoleniach produktowych. Nasz wyspecjalizowany i kompetentny personel jest gotów służyć Państwu profesjonalną pomocą, gwarantując w pełni satysfakcjonujące doświadczenie w naszym Biurze Doradczym. 

Spółka jest kierowana oraz administrowana przez zespół osób, dla których dystrybucja wyspecjalizowanych systemów niezależnego zasilania do urządzeń mobilnych stanowi nie tylko pracę, lecz pasję wywodzącą się z głębokiego zainteresowania ich pełnym potencjałem i aktywnym kształtowaniem oraz popularyzowaniem analogicznych potrzeb wśród naszych klientów.

Solidną podstawą naszej Firmy jest dogłębna erudycja w dziedzinie oraz sektorze, w jakim operujemy. Opierając się na naszych własnych doświadczeniach oraz partnerstwach, posiadamy wypróbowane metody zarządzania procesami handlu, przynoszącymi zyski obu stronom transakcji, ku wspólnemu dobru. Dostarczamy nie wyłącznie produkty, lecz kompleksowe, zsynchronizowane rozwiązania techniczne, przy tym kierując się atrakcyjnym modelem ich dystrybucji. Zadowolenie naszych Klientów przy współpracy z nami wyznacza najważniejszy cel, sprzyjając rozwijaniu naszej Spółki.

Nasz modus operandi opiera się na tworzeniu mocnego związku opartego na pełnym zrozumieniu celów naszych Partnerów i strategicznym powiązaniu ich z naszymi własnymi ambicjami. W praktyce przekłada się to na głęboko zakorzenione relacje oraz spersonalizowane podejście, dostosowane do unikalnych potrzeb każdego z naszych Partnerów. Nasz sukces w działalności pochodzi z wdrożenia sprawdzonych i efektywnych mechanizmów biznesowych, które wspieramy za pomocą nowoczesnych narzędzi decyzyjnych.

Nagrody i wyróżnienia dla VidiCom Sp. z o.o.:

GEPARD BIZNESU 2016 (sierpień 2017 r.) – otrzymany za znalezienie się rankingu najbardziej dynamicznych firm w Polsce, przyznawany przez Instytut Europejskiego Biznesu. Głównym kryterium, które było brane pod uwagę to dynamika wzrostu wartości rynkowej firmy.

GEPARD BIZNESU 2018 (lipiec 2019 r.) – kolejny GEPARD BIZNESU otrzymany za znalezienie się rankingu najbardziej dynamicznych firm w Polsce przyznawany przez Instytut Europejskiego Biznesu.

e-Gazela Biznesu 2019 (listopad 2019 r.) – przyznana za znalezienie się w rankingu najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce z branży e-commerce o przychodach poniżej 100 mln PLN. Organizatorem Rankingu był „Puls Biznesu” oraz firma „ARC Rynek i Opinia”.

GAZELA BIZNESU 2019 (grudzień 2019 r.) – otrzymujemy kolejną, drugą już w tym roku nagrodę „GAZELĘ BIZNESU 2019” i tym samym dołączamy do elitarnego grona najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce w segmencie MSP. Tytuł „GAZELI BIZNESU” jest znakiem rozpoznawczym cieszących się dobrą kondycją finansową, dobrze zarządzanych i uczciwych firm. Gazela Biznesu to tytuł, który kojarzy się z prestiżem i zarazem świetna rekomendacja mająca niebagatelne znaczenie w kontaktach handlowych z dotychczasowymi i nowymi Kontrahentami.

e-Gazela Biznesu 2020 (listopad 2020 r.) – przyznana za znalezienie się w rankingu najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce z branży e-commerce o przychodach poniżej 100 mln PLN. Organizatorem Rankingu był „Puls Biznesu” oraz firma „ARC Rynek i Opinia”.

GEPARD BIZNESU 2020 (listopad 2020 r.) – kolejny GEPARD BIZNESU otrzymany za znalezienie się rankingu najbardziej dynamicznych firm w Polsce przyznawany przez Instytut Europejskiego Biznesu.

BRYLANT POLSKIEJ GOSPODARKI 2020 (grudzień 2020 r.) - Nie zwalniamy tempa – VidiCom Sp z o.o. otrzymuje kolejne wyróżnienie! Brylanty Polskiej Gospodarki 2020. Portal EuropejskaFirma.pl i Instytut Europejskiego Biznesu zajmują się analizą wyników finansowych przedsiębiorstw. W ciągu 14 lat dokładnie przeanalizowali wyniki finansowe 80 tysięcy polskich firm. Analizy opierają się głównie na oficjalnych i wiarygodnych danych finansowych, przekazywanych przez firmy do Krajowego Rejestru Sądowego. Analizy i rankingi pomagają w sprawdzeniu wiarygodności partnerów gospodarczych. Od 2008 r. IEB na podstawie danych z KRS organizuje Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki. Wartość rynkowa przedsiębiorstwa w październiku 2020 r. została oszacowana przez Instytut Europejskiego Biznesu na 17,8 mln zł, co dało mu tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2020.

GAZELA BIZNESU 2020 (grudzień 2020 r.) – Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych. Obecność w rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm – nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna.

DIAMENT FORBES 2021 (luty 2021r.) – VidiCom Sp. z o.o. wśród laureatów prestiżowego grona Diamentów Forbesa 2021. Cytując Pana Pawła Zalewskiego, redaktora naczelnego miesięcznika, „Diamenty Forbes’a” to doroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość. W tym roku, roku – delikatnie mówiąc – wyzwań, które nie mają precedensu w najnowszej historii, owo potwierdzenie siły i jakości marki oraz biznesu szczególnie zyskuje na znaczeniu. Cieszymy się, że znaleźliśmy się na liście najlepszych firm w Polsce! To ogromne wyróżnienie, które po części jest także nagrodą naszych Klientów, którzy od lat ufają naszym produktom. Mimo trudnych czasów i wyzwań, które stoją przed nami wszystkimi wierzymy, że najbliższe miesiące przyniosą jedynie pozytywne efekty współpracującym z nami Partnerom biznesowym! To wyróżnienie odbieramy jako dodatkowe potwierdzenie naszej wiarygodności biznesowej, siły i wartości. Dziękujemy wszystkim naszym Pracownikom i Klientom, bez których nie byłoby możliwe odnoszenie takich sukcesów. Raz jeszcze dziękujemy za wyróżnienie!

e-Gazela Biznesu 2021 (listopad 2021 r.) – przyznana za znalezienie się w rankingu najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce z branży e-commerce o przychodach poniżej 100 mln PLN. Organizatorem Rankingu był „Puls Biznesu” oraz firma „ARC Rynek i Opinia”.

e-Gazela Biznesu 2022 (listopad 2022 r.) – przyznana za znalezienie się w rankingu najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce z branży e-commerce o przychodach poniżej 100 mln PLN. Organizatorem Rankingu był „Puls Biznesu” oraz firma „ARC Rynek i Opinia”.

 

ZŁOTY LAUR KLIENTA 2022 (lipiec 2022r.)

Złoty Laur Konsumenta 2022 za ofertę produktowa i usługowę GOAL ZERO w kategorii przenośne magazyny energii, co oznacza, że Klienci obdarzyli markę pełnym uznaniem i zaufaniem. To wyróżnienie ważne dla każdej marki, ponieważ o jego przyznaniu decydują głosy faktycznych użytkowników, czyli osób, które miały możliwość poznania wybranych produktów danej marki. Bardzo się cieszymy, że Klienci w Polsce rozpoznają naszą markę i niezmiennie obdarzają nas zaufaniem.

Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma (wrzesień 2022r.)

Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma to organizowany od trzynastu lat ogólnopolski program, który ma na celu wybór najlepszych, cieszących się największym zaufaniem i renomą marek w poszczególnych branżach. W ciągu ostatnich lat polscy konsumenci stawali w obliczu gruntownych zmian w stylu życia i zwyczajach konsumpcyjnych. We współczesnym świecie coraz trudniej przychodzi nam dokonać wyboru odpowiedniego produktu czy usługi spośród szerokiej i wciąż powiększającej się oferty.

Konsumencki Lider Jakości - przyznane Goal Zero (czerwiec 2023r.)

Przyznane przez Stefa Gospodarki na rok 2023 to potwierdzenie naszej doskonałości. Nasza nieustająca pasja i zaangażowanie w innowacje sprawiły, że stanęliśmy na czele. Jesteśmy nie tylko dostawcą produktów, lecz twórcami przyszłości. Nasze rozwiązania energetyczne nie tylko definiują branżę, ale także inspirowane są potrzebami świata. Ta nagroda stawia nas w rzędzie liderów, oferujących nie tylko produkty najwyższej jakości, ale także wizję lepszego jutra. Przyłącz się do Goal Zero i razem kształtujmy przyszłość energetyki.

Przez wiele lat VidiCom Sp. z o.o. z dumą pełnił rolę Partnera, który wspiera inicjatywy takie jak Polski Himalaizm Zimowy oraz Narodową Kadrę Reprezentacji Polski zrzeszona w Polskim Związku Alpinizmu. Zamieszczona fotografia ukazuje bazę, na której razem z Narodową Kadra Reprezentacji Polski stanęliśmy pod szczytem K2 w Karakorum podczas ekspedycji w 2016 roku.

Zaufane Opinie IdoSell
5.00 / 5.00 1831 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-18
Klasa, obsługa na najwyższym poziomie. Jeśli coś w zamawianym zestawie nie pasuje do reszty – zadzwonią i wyjaśnią temat.
2024-06-09
Warto.
pixel